Özbey Finans

Özbey Finansal Danışmanlık Ltd. Şti., bilgi iletişim, veri akışı alanlarında kurumsal çözümler üretmek üzere 2009 yılında Nişantaşı’nda kurulmuştur. 2012 yılı itibariyle alanında bir ilki gerçekleştirerek Kapalıçarşı piyasasındaki fiziki işlemlerde emir iletiminin digital ortama taşınmasını sağlayan Özbey Fiziki İşlemler Platformunun yazılım ve işletim mimarisini tamamlayarak müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Tamamen profesyonel müşterilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bu işlem platformu ile çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz 2012 yılından beri altın ve dövizde güniçi takas avantajına sahip olarak gerçek zamanlı fiziki işlem yapabilme imkanına sahiptir.

Özbey Finansal Danışmanlık sahip olduğu analiz departmanı sayesinde piyasalardaki günlük gelişmeleri yakından takip etmekte, temel ve teknik analizleri de içeren gelişmeleri günlük bültenler aracılığı ile müşterileri ile paylaşmaktadır.

Yurtiçindeki iş ortaklarımız tarafından sağlanan güçlü destek ve yüksek teknolojiye yaptığımız sürekli yatırım sayesinde grubumuzun döviz, altın müşterileri başta olmak üzere servis verdiği tüm alanlarda verimli ve etkin bir hizmet anlayışına sahiptir.

Ağabey Yatırım Holding A.Ş.

Şirketlerimiz 2015 yılı itibariyle holding yapılanmasına geçmiş olup çatı kuruluşumuz Ağabey Holding A.Ş. adı altında ülke genelinde ve kapalı çarşı Altın ve Döviz piyasasında yüksek hacimli işlem yapmaya devam etmektedir.

İletişim

Çobançeşme Mah. Sanayi Cad.
Nish İstanbul Residence C Blok
No:3-4-5 Bahçelievler / İstanbul

(0212) 215 00 11

(0212) 215 00 12

info@agabeyholding.com.tr

Sosyal Medya