Osmanlı Döviz ve Altın

1992 yılında, Türkiye'nin geleneksel altın ve döviz piyasası olan Kapalıçarşı'da Özbey Sarrafiye adıyla kurulan ilk firmamız, sarrafiye altın çeşitleri alım-satımı, has altın alım-satımı ile ticaret hayatına başlamıştır. Kısa sürede müşteri portföyünü genişletip, müşterisine verdiği hizmet kalitesi ile Kapalıçarşı piyasasında adından söz ettirmiş, emin adımlarla iş hacmini genişletmiştir.

Sürekli büyüyen iş hacmi nedeniyle, Özbey Kuyumculuk adı altında Kapalıçarşı'da ikinci şubesini açan firmamız, büyüme ivmesini devam ettirmiştir.

Büyüme stratejisinin devamı olarak Venüs Döviz Altın Yetkili Müessese A.Ş.'yi bünyesine katarak altın alım-satımı yanında döviz alım-satım işlemlerine de başlanmıştır.

2009 Yılında Özbey Kıymetli Madenler A.Ş. kurularak kurumsallaşma sürecine girilmiştir.

2013 yılında, kurumsal yeniden yapılanma çerçevesinde Özbey Altın A.Ş. kurularak, 2014 yılında grubumuzun diğer şirketleri bu ana şirketimizin iştiraki haline getirilmiştir.

2015 yılı itibariyle grubumuz Holding yapılanmasına giderek grup şirketlerimizi Ağabey Yatırım Holding A.Ş. çatısı altında toplamış, yine aynı yıl grup bünyesine Özbey Değerli Metaller A.Ş.’yi katarak büyümesini sürdürmüştür.

2016 yılı itibariyle Özbey Altın Sanayi ve Ticaret A.Ş. tescili yenilenmiş olup, 2017 yılı itibariyle de Osmanlı Döviz Altın Yetkili Müessese A.Ş. grubumuz bünyesine katılarak Türkiye genelinde kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Ağabey Yatırım Holding A.Ş.

Şirketlerimiz 2015 yılı itibariyle holding yapılanmasına geçmiş olup çatı kuruluşumuz Ağabey Holding A.Ş. adı altında ülke genelinde ve kapalı çarşı Altın ve Döviz piyasasında yüksek hacimli işlem yapmaya devam etmektedir.

İletişim

Çobançeşme Mah. Sanayi Cad.
Nish İstanbul Residence C Blok
No:3-4-5 Bahçelievler / İstanbul

(0212) 215 00 11

(0212) 215 00 12

info@agabeyholding.com.tr

Sosyal Medya